Analiza Pierwiatkowa Włosa


Analiza Pierwiastkowa Włosa ?

Dla mnie ? Po co ?

APW - jest badadaniem które pomaga PROFILAKTYCE !!!! Przeciwdziałamy, czyli zapobiegamy  objawom przewlekłego zmęczenia, zaburzeń dermatologicznych, hormonalnych, gastrologicznych, kardiologicznych, stanów zapalnych, alegrii, ( nadcićnienie, miażdżyca, nadwaga). Tworzymy w organiźmieśrodowisko, które wspomaga leczenie (opcjonalnie za zgodą lekarza prowadzącego) ! Środowisko które wspomaga naturalną odporność, aby w przyszłości nie musieć leczyć się ponownie ! Program ma na celu oczyszczenie organizmu z toksyn i przywrócenie równowagi metabolicznej, czyli fundamentu leczenia każdej choroby.

 

Dlaczego badanie włosa?

Stężenie pierwiastków śladowych we krwi często nie oddaje pełnego obrazu ich zawartości w organizmie. Spowodowane jest to faktem, że skład osocza w dużej mierze zależy od mechanizmów homeostatycznych i końcowe stężenie jest rezultatem wyrównywania stężeń przez poszczególne mechanizmy homeostatyczne. Stężenie pierwiastków we krwi w dużej mierze zależy od aktualnie stosowanej diety.

 

 Z czym to się je ?

Wiele stanów patologicznych organizmu jest ściśle związanych ze zmianami stężeń pierwiastków śladowych w tkankach. Wykazano, że najlepszą metodą określenia ilości tych pierwiastków w organizmie jest zbadanie ich stężenia we włosach i paznokciach. Jest to w pełni alternatywna metoda w stosunku do analizy krwi i moczu. Włosy i paznokcie znajdują się poza powierzchnią skóry, przez co wyłączone są z procesów metabolicznych. Paznokcie są mniej przydatnym materiałem w stosunku do włosów ze względu na trudności pełnego usunięcia zanieczyszczeń egzogennych. Włosy, natomiast, są obojętną, trwałą tkanką, która nie ulega biologicznym zmianom.

 

A co z tego będzziesz miał ?

Otrzymasz czytelną, graficzną prezentację Twoich wyników 30 pierwiastków i 17 proporcji oraz opis z interpretacją Twoich wyników w formie książkowej i elektronicznej. Wynika zawierają:

  • typ Twojej przemiany materi,
  • omówienie proporcji (odchyleń od normy),
  • indywyiualny program dietetyczny, gotowe przepisy,
  • indywidualną suplementację naturalnmi preparatami odżywczymi, minerałami, antyoksydantami, ziołami,
  • miłą obsługę i prowadzenie.

Do analizy potrzeba tylko 0.30 g włosów (łyżka stołowa). Wykresy pozwolą na zdiagnozowanie poziomu odżywienia komórki, to znaczy czy dostarczana jest odpowiednia ilość mikro i makro-elementów. 


Czy wiesz, że ?

Nadmierne spożywanie samego wapnia przyczynia się do osteoporozy i nadwagi ?

Niedobór wapnia, magnezu i żelaza w diecie powoduje wchłanianie toksycznego ołowiu z wody, powietrza i pożywienia?

 

Jeśli potrzebujesz więcej informacji zadzwoń 784 555 832 ,

lub napisz kimi2623@interia.pl

Z przyjemnością odpowiemy Ci na pytania lub podamy więcej informacji ;)

Zapraszam na youtube w celu uzyskania więcej informacji :Wróć